همکاران

ASAŞ
شرکت آساش با نزدیک به یک قرن تجربه در زمینه تولیدات صنعتی از بزرگترین واحدهای صنعتی کشور ترکیه است. تمامی محصولات این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی و مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز اروپا  تولید می شوند.

از تولیدات شرکت آساش می توان به پروفیل های upvc  ،آلومینیومی ترمال بریک و غیر ترمال بریک، ورق های کامپوزیت پانل،سیستم های آلومینیومی نمای شیشه ای، نرده های آلومینیومی، سیستم در های کرکره ای، انواع میله پرچم و ... اشاره کرد که تمامی آنها در تولیدات شرکت بابداد مورد استفاده قرار می گیرند. 


g-u
شرکت g-u آلمان با سابقه ای صد ساله محصولات متنوعی را با بالاترین کیفیت در زمینه های یرآق آلات و سیستمهای امنیتی مربوط به درهای ورودی و پنجره به مشتریان خود ارائه می دهد. در حال حاضر شرکت های  bks ( تولید کننده سیستمهای قفل ضد سرقت و توپی قفل )، ferco ( سیستمهای یرآق آلات ) و شرکت gu automatics  ( سیستمهای در اتوماتیک ) جزو زیر مجموعه های شرکت gu می باشند، که تمامی آنها جزو بهترین ها در زمینه های فعالیت خود در دنیا به شمار می آیند. 

تولیدات شرکت gu به سه گروه تولیدات مربوط به  پنجره، محصولات مورد استفاده برای درهای ورودی و سیستمهای درهای اتوماتیک می باشند.

شرکت آساش ترکيه

شرکت G-U آلمان