کارخانه بابداد

خط مونتاژ در و پنجره آلومینیومی
تمامی محصولات آلومینیومی شرکت بابداد در نهایت دقت و رعایت استانداردهای فنی با استفاده از پرسنل آموزش دیده و دستگاههای اروپایی تولید شده و پس از مرحله نهایی کنترل کیفیت برای نصب توسط افراد مجرب به محل پروژه ارسال می گردد.
انبار پروفیل آلومینیومی شرکت بابداد به طور پیوسته در حال بروز رسانی بوده و توانایی جوابگویی سریع به درخواست مشتریان محترم در کمترین زمان ممکن را دارا می باشد.


خط مونتاژ در و پنجره u.P.V.C
محصولات u.P.V.C با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک تمام مراحل تولید را طی کرده و با بالاترین کیفیت ممکن جهت نصب به محل پروژه برای نصب ارسال می گردند.
همچنین با استفاده از دستگاه مخصوص خم پروفیل، پروفیل های u.P.V.C این قابلیت را پیدا می کنند تا به اشکال متنوعی برای تولید در و پنجره قابل استفاده گردند.
انبار قطعات و پروفیل u.P.V.C انواع مختلف مواد اولیه از سری های مختلف را در خود جای داده است تا توانایی ارئه راه حل های متنوع برای تمامی مسائل مربوطه را در کمترین زمان ممکن دارا باشد.


خط تولید شیشه چند جداره
خط شیشه موجود در کارخانه بابداد یکی از بزرگترین و کاملترین خطوط شیشه موجود در کشور است که توانایی انتخاب انواع جام شیشه، برش آن به تمامی اشکال هندسی و دو یا سه جداره کردن شیشه ساده و سکوریت به صورت تمام اتوماتیک را برای استفاده در پنجره و در، نما و سقف شیشه ای را دارا می باشد.
در تولید تمامی شیشه های چند جداره بین شیشه ها با گاز آرگون اشباع شده و سپس با استفاده از چسب مخصوص اطراف شیشه کاملا آب بندی می گردد تا از ورود رطوبت یا هر جسم خارجی دیگر به داخل آن جلوگیری گردد.خط مونتاژ در و پنجره آلومینیومی

خط مونتاژ در و پنجره u.P.V.C

خط تولید شیشه چند جداره